Wakacje 2021w Pobierowie !!!

 

Regulamin portalu

fajnepobierowo.pl

 

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z warunkami korzystania z portalu

fajnepobierowo.pl

 

-Wiadomości ogóle-

> Przeglądanie obiektów w serwisie fajnepobierowo.pl , jest bezpłatne 

> Umieszczone w portalu oferty np. domów, pensjonatów, restauracji itp. pochodzą od właścicieli i zostały opublikowane za ich wiedzą i zgodą.

 

-Obiekty-

> Użytkownicy korzystający z portalu internetowego będą proszeni o podanie swoich danych osobowych. Dane te będą wykorzystywane w celach promocyjnych serwisu fajnepobierowo.pl , Nie będą udostępniane firmom oraz osobom trzecim. 

> Do promocji swojego obiektu obowiązkowo należy dodać zdjęcia, które będą prezentowały obiekt w sposób rzeczywisty. Na zdjęciach obiektów nie mogą znajdować się żadne opisy w formie elektronicznej.

  

-Opłaty-

> Serwis fajnepobierowo.pl , zamieszcza oferty obiektów i udostępnia je w sieci internetowej, za co pobierana jest odpowiednia opłata zwana abonamentem. 

> Opłaty za dodawane ogłoszeń są podawane w walucie polskiej (PLN). 

> Po dokonaniu przelewu przez użytkownika oraz zaksięgowaniu przez właściciela - obiekt zostanie opublikowany w serwisie fajnepobierowo.pl , w odpowiedniej dla niego kategorii.

 

-Właściciel-

> Właściciel portalu fajnepobierowo.pl , nie ponosi odpowiedzialności za informacje i materiały zamieszczone przez użytkowników - zdjęcia, dane teleadresowe, treści ogłoszeń. 

> Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wstrzymania publikacji ogłoszenia wzbudzających wątpliwości.

> Właściciel serwisu fajnepobierowo.pl , zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian na serwisie oraz  w regulaminie w dowolnym czasie bez potrzeby informowania użytkowników.

> Właściciel Serwisu, ostrzega że jakiekolwiek próby włamania do serwisu oraz korzystanie z jego usług w sposób niezgodny z regulaminem, mogą pociągnąć za sobą konsekwencje nieodwracalne -zablokowanie dostępu do serwisu oraz stosowne kroki prawne. 

> Właściciel zastrzega sobie prawo do zamknięcia lub zawieszenia serwisu. 

> Administrator zastrzega sobie prawo do ingerencji w Konto Użytkownika w celu usunięcia nieprawidłowości w funkcjonowaniu Serwisu oraz zakłóceń i problemów w funkcjonowaniu konta. 

> Właściciel Serwisu nie ogranicza sobie w żaden sposób możliwości publikacji w Serwisie wszelkich form reklamowych, w tym artykułów sponsorowanych, linków tekstowych, banerów reklamowych i innych form reklamowych standardowo przyjętych w Internecie.

 

Płatności należy dokonywać na nr konta podany poniżej:  

  Nazwa Odbiorcy:

fajnepobierowo.pl

 


  Nr. Konta BGŻ:

54 2030 0045 1130 0000 0641 3810

  Tytuł przelewu:

Imię i Nazwisko Właściciela, Nazwa Obiektu, Adres Obiektu