Wakacje 2021w Pobierowie !!!
Restauracje
 
Pobierowo zaprasza bardzo dobrze rozwiniętą bazą gastronomiczną – zarówno wtedy, gdy przepadasz za świeżą rybą, jak i za bardziej fikuśnymi daniami, będziesz mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Wiadomo, że udane wakacje to nie tylko relaksujący wypoczynek na plaży, ale również zadowolenie z pysznego jedzenia!
 
Na uwagę zasługują następujące restauracje i kawiarnie:
 
  • Sabat – jedna z najlepszych i bardzo polecana restauracja w Pobierowie. Za cały obiad zapłaci się około 20-25 złotych i będzie można najeść się do syta. W menu znajdują się pyszne zupy – pomidorowa, chłodnik czy cebulowa, makarony włoskie z owocami morza lub serami, a także wiele różnorodnie przyrządzonych ryb. Do dyspozycji ma się także pełną kartę wybornych alkoholi.Pobierowo Grunwaldzka Sabat
  • Smok – stylowa herbaciarnia i restauracja, gdzie będzie zjeść pyszne desery, wypić aromatyczną kawę i herbatę, czeka także duży wybór drinków. Można wpaść tutaj na pyszne śniadanie, randkę czy też na wieczorne wyjście ze znajomymi. Posłuchać można także muzyki jazzowej na żywo.
  • Lodziarnia Top Cafe - Lody Szkolnicki – kolejne warte odwiedzenia miejsce w Pobierowie, gdzie będzie można zjeść rozpływające się w ustach i będące rajem dla podniebienia ręcznie robione lody, których tradycja sięga aż 1976 roku. Spróbuj deserów lodowych, lodów gałkowych i kręconych będących specjalnością zakładu – zakosztuj w lodach o smaku malinowym, truskawkowym czy mango. Napijesz się tutaj także wyśmienitej kawy i herbaty.Pobierowo Centrum Lody Szkolnicki
  • Pizzeria Stella Di Mare – jeśli masz ochotę na pizzę, wybierze się właśnie tutaj. Skosztuj klasycznej Margarity, pizzy egzotycznej czy skomponuj własną pizzę z dostępnych dodatków.
  • Pizzeria - Classic New York Pizza – klasyczna pizza, risotto, lasagna i wyśmienite makarony, znajdziesz tutaj także wiele innych dań – sałatki, kebab, szeroki wybór dań mięsnych, ryb i deserów. Gdy masz ochotę na włoskie smaki, zajrzyj właśnie tutaj.

W Pobierowie zaprasza także wiele innych lokali, gdzie będzie można przekąsić coś pysznego, gdy masz ochotę na świeżą rybę, skorzystaj z rozlokowanych przy wybrzeżu smażalni, aby wakacje nad morzem rzeczywiście zasługiwały na swoje miano!