Wakacje 2021w Pobierowie !!!


Rozrywka

Pobierowo gwarantuje masę dobrej zabawy dla każdego turysty, więc na pewno nie będziesz tutaj nudzić się ani przez chwilę będą to wyjątkowo fajne wczasy nad morzem, które spędzi się z całą rodziną lub znajomymi!
 
Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas, doskonałym pomysłem będzie zdecydowanie się na takie atrakcje jak:
 
Place zabaw – w Pobierowie jest ich dużo i są one najlepszą rozrywką dla małych dzieci. Place zabaw spełniają wszystkie normy, więc korzystanie z nich jest bezpieczne. Małe dzieci korzystać mogą z nich tylko pod opieką dorosłych.

Pobierowo Plac Zabaw

Wypożyczalnie rowerów i gokartów – skorzystaj z torów gokartowych i ścigaj się z przyjaciółmi lub rodziną o najwyższe je miejsce albo wypożycz rower i przemierzaj przepiękne okolice Pobierowa. Do dyspozycji jest bardzo wiele ścieżek rowerowych w doskonałym stanie.

Pobierowo Gokarty
Atrakcje na plaży – czekają dmuchane poduszki, dzięki którym można poćwiczyć skakanie i akrobatykę, a także można skorzystać ze zjeżdżalni wodnej na plaży i wjechać wprost do morskiej wody. To doskonała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych! Jeśli masz ochotę na wyjątkową rozrywkę, wtedy wybierz jazdę na bananie po wodzie – to frajda dla miłośników wodnych szaleństw, nie zapłaci się za nią dodatkowo bardzo dużo. Warto spróbować! Jeśli zgłodniejesz lub będzie chciało ci się pić, pamiętaj o roznoszących na plaży sprzedawców, którzy oferują zimne napoje, lody, przekąski.Pobierowo PlażaKryte baseny – doskonałe na niepogodę. Do dyspozycji jest kilka krytych basenów w Pobierowie. To nowoczesne obiekty, wstęp jest płatny, ale rodziny z dziećmi mogą liczyć na specjalne obniżki.


Taxxi Melex Pobierowo – wsiądź do melexa i zwiedź wygodnie całe Pobierowo, przejeżdżając od jednego jego końca do drugiego. Na pokładzie melexów można także urządzić wieczór panieński lub kawalerski!
Pobierowo Melexx
Pobierowo może pochwalić się także wieloma cyklicznymi imprezami sportowymi. Można między innymi wziąć tam udział lub kibicować w takich imprezach jak:

  • Akademia Słońca – Strefa Aktywnego Wypoczynku odbywająca się w wakacje
  • Międzynarodowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski o Puchar Bałtyku w Siatkówce Plażowej
  • Windsurfing Euro Challenger mający miejsce w drugiej połowie lipca
  • Mistrzostwa Polski w Przeciąganiu Liny Nocą – w drugiej połowie lipca
  • Bieg Śniadaniowy – 2,5-kilometrowy bieg dla całej rodziny

 
Pamiętaj, że jeśli chcesz zobaczyć wszystkie imprezy, wcześniej zarezerwuj noclegi w pobierowie!
 
Zapraszają także okoliczne miejscowości, które mogą poszczycić się wieloma wyjątkowymi zabytkami i pięknymi krajobrazami.

 

REKLAMA


Wypożyczalnia Gokartów i Rowerów w Pobierowie
Mamy do dyspozycji klientów gokarty
1 - osobowe, 2 - osobowe, oraz rodzinne.
Również posiadamy szeroki wybór rowerów. Zarówno jednoosobowych, jak i rowerów z przyczepkami dla dzieci oraz rowery z fotelikami dziecięcymi.
Dla grup zorganizowanych posiadamy ceny promocyjne.
Serdecznie zapraszamy ul. K. Borka 4