Wakacje 2021w Pobierowie !!!

Sport

Pobierowo Kompleks Sportowo Rekreacyjny

Pobierowo zaprasza także wysportowanych i lubiących aktywnie spędzać czas. Tutaj można skorzystać z szerokiego wyboru atrakcji zarówno w kwestii sportów wodnych, jak i innych rodzajów. Także w Pobierowie co roku mają miejsce liczne imprezy sportowe - „Akademia Słońca – Strefa Aktywnego Wypoczynku”, Windsurfing Euro Challenger czy Run and Gun Streetball Tour – turniej koszykówki amatorów, żeby wspomnieć tylko o części z nich.

Do dyspozycji dla amatorów aktywności fizycznej w Pobierowie są:

  • trzy baseny 
  • kompleks sportowo-rekreacyjny przy ul. Moniuszki. Można skorzystać w nim z kortów tenisowych, boiska ze sztuczną trawą, bieżni lekkoatletycznej, skate parku, wypożyczalni rowerów
  • siłownie i kluby fitness dla mężczyzn i kobiet
  • ośrodki spa, gdzie będzie można zrelaksować się po dniu pełnym wysiłku fizycznego

Sporym powodzeniem cieszy się windsurfing – wybrzeże rewalskie to doskonałe miejsce do uprawiania windsurfingu ze względu na warunki pogodowe. Także można skorzystać z paralotniarstwa, przemierzając podniebne przestrzenie pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem.

W okolicy Pobierowa jest także wiele różnych ścieżek rowerowych, można wypożyczyć rowery, gdy nie przyjedzie się ze swoimi. Także gdy kocha się nordic walking, zapraszają liczne szlaki i ścieżki. Kijki także można wypożyczyć. W okolicy znajduje się wiele różnych stadnin koni, znajdują się one między innymi w Rewalu, Trzęsaczu, Redlinach i Wrzosowie.

W Kołczewie oddalonym o około 22 kilometry od Pobierowa znajduje się także „Amber Baltic Golf Club” – można tam korzystać z 9-dołkoweo pola golfowego, pola treningowego, Chipping Area, Pitching Area oraz dwóch Putting Greens.

Także można znaleźć dla siebie takie pokoje w pobierowie, które dodatkowo mogą zaoferować takie atrakcje jak fitness, siłownia, baseny.

Pobierowo to zatem doskonała miejscowość dla wszystkich tych, którzy przepadają za aktywną turystyką, zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów. Na pewno można tam nieźle się bawić i podreperować swoją kondycję fizyczną!